Z życia firmy

Z życia firmy

22.01.2024
Z życia firmy

Szkolenie 3M

  “3M Bonding & Joining Tech Day" to prestiżowe wydarzenie skierowane do najważniejszych Klientów 3 M w Polsce. Stanowiło okazję do pogłębienia współpracy oraz przedstawienia kierunków rozwoju oraz innowacji w portfolio 3M. Firma 3M to dostawca taśm, klejów i folii dla Bimax Sp. z o.o. Zdecydowany potentat na rynku z wiedzą i gotowością do rozwiązywania problemów z jakimi borykają się nasi Klienci. Technologie łączenia i klejenia są komplementarnymi usługami dla naszych flagowych umiejętności druku, obróbki i cięcia. Jednakże wiemy doskonale, że potrafią przysporzyć wiele zmartwień. Specyficzne warunki aplikacji, wymagania projektowe, powierzchnie łączenia itp. „Stawiamy na markowych dostawców i najlepsze rozwiązania. Dzięki tej strategii zdobywamy kolejne rynki i wymagające branże. Nasza wiedza i doświadczenie są przepustką do realizacji skomplikowanych projektów” – mówi Michał Drobek - nasz technolog . Klienci, którzy korzystają z naszych rozwiązań są z nami od wielu lat. Zawsze działamy na zasadach dialogu, zrozumienia i ciągłego rozwoju – dodaje.
10.07.2023
Z życia firmy

Mr Bink

Ale akcja! Pracownicy i Klienci Bimax na zasadzie plebiscytu wyłonili postać, która będzie pojawiać się w komunikacji marketingowej naszej firmy. Etymologia nazwy ludzika ma znaczenie ."B" jak Bimax i "ink" jak farba drukarska (z j.ang.). Wszyscy pracownicy działu graficznego zostali poproszeni o narysowanie postaci, która kojarzy się z Bimax. Następnie drogą głosowania on-line wyłoniliśmy charakter, który najpełniej oddaje klimat i specyfikę naszej firmy. Podziękowania dla działu graficznego za udział w plebiscycie, gratulacje dla Barbary Pavińskiej autorki zwycięskiej postaci. Dziękujemy naszym zaangażowanym Pracownikom oraz Klientom, którzy tak ochoczo przystąpili do głosowania.
10.07.2023
Z życia firmy

Kawa Bimax

Wychodzimy poza schemat w wielu aspektach prosperowania firmy. Oprócz wiedzy i doświadczenia, które są kluczowe oferujemy coś więcej – doskonałą atmosferę wokół wspólnych biznesów. Sprzyjać temu będzie aromat dobrej kawy, którą zespół Bimax wspólnie wybrał podczas spotkania degustacyjnego. Wraz z lokalną firmą Przystanek Krośnieńska wyłoniliśmy spośród kilku autorskich mieszanek NASZ SMAK. Jest to blend Arabiki i Robusty w proporcji 80/20 z nutą czekolady deserowej i orzechów. Kawa BIMAX ma wysoką moc kofeinową, intensywny aromat, zbalansowaną kwasowość i lekko goryczkowate zabarwienie. Palenie średnie +. Ziarna sprowadzane są z Brazylii (Arabika) oraz Indii (Robusta). Po cóż nam własna kawa? Otóż traktujemy ją jako pretekst do spotkania z naszymi Klientami, Dostawcami, Interesariuszami. Przy aromatycznej kawie przyjemnie rozmawia się o biznesie. Spotkanie degustacyjne było bardzo miłym wydarzeniem. Uczestnicy naszej organizacji z chęcią i ciekawością przystąpili do plebiscytu autorskich blendów. Frekwencja była imponująca dzięki czemu mamy pewność, że smak, który wybraliśmy drogą głosowania najpełniej oddaje nasze gusta i wyjątkowy charakter BIMAX.  
18.12.2019
Z życia firmy

Bimax i czarny bez

Nasza firma jest sponsorem i wykonawcą tabliczki, która opisuje zwycięzcę konkursu „Drzewo Roku 2019”. Czarny bez rosnący w Rzeszowie oczarował tysiące Polaków. Cóż w nim niezwykłego? Roślina ma ponad 200 lat i postać drzewiastą, co jest rzadko spotykaną formą tego gatunku. W Nowym 2020 Roku bez będzie reprezentował nasz kraj w międzynarodowym plebiscycie Europejskie Drzewo Roku. Załoga BIMAX trzyma kciuki i zachęca Internautów do śledzenia losów czarnego bzu na arenie międzynarodowej!
29.07.2016
Z życia firmy

Bimax w Nowym Jorku?

Nie! Nowy Jork w Bimax! Nowe urządzenie, nowe korzyści dla naszych Klientów! Realizujemy pierwsze zamówienia na nowej maszynie do szycia SEG KEDER velcro. Łącząc możliwości urządzenia z technologią druku cyfrowego UV jesteśmy w stanie wykonać dla naszych Klientów drukowane panele reklamowe z wymienną grafiką w formacie nawet do  3200 x 1600 mm! Dodatkowo druk może być wzbogacony podświetleniem LED! Taka reklama zostanie zauważona! Przekonaj się o tym!  Korzyści dla naszych Klientów: Szybka i prosta instalacja, Niski koszt dostawy i przechowywania, Materiały tekstylne, przyjazne środowisku. Rozmiar max 3200 x 1600 mm Możliwość szybkiej zmiany grafik w zależności od prezentowanego towaru lub pory roku. Możliwość dwustronnej ekspozycji grafiki, Efekt petarda - możliwość podświetlenia druku.
Poprzednia
Następna
eu eu mobile

Dotacja na kapitał obrotowy dla firmy BIMAX Print Sp. z o.o.

Cele projektu: Projekt dotyczy wsparcia predsiębiorców w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19. Pomoc finansowa udzielana na podstawie programu nr. SA. 57015(2020/N).

Planowane efekty: Utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa. Wartość projektu: 100 939,53 zł. Udział Funduszy Europejskich: 100 939,53 zł