10.07.2023

Kawa Bimax

Wychodzimy poza schemat w wielu aspektach prosperowania firmy. Oprócz wiedzy i doświadczenia, które są kluczowe oferujemy coś więcej – doskonałą atmosferę wokół wspólnych biznesów.

Sprzyjać temu będzie aromat dobrej kawy, którą zespół Bimax wspólnie wybrał podczas spotkania degustacyjnego. Wraz z lokalną firmą Przystanek Krośnieńska wyłoniliśmy spośród kilku autorskich mieszanek NASZ SMAK. Jest to blend Arabiki i Robusty w proporcji 80/20 z nutą czekolady deserowej i orzechów. Kawa BIMAX ma wysoką moc kofeinową, intensywny aromat, zbalansowaną kwasowość i lekko goryczkowate zabarwienie. Palenie średnie +. Ziarna sprowadzane są z Brazylii (Arabika) oraz Indii (Robusta).

Po cóż nam własna kawa? Otóż traktujemy ją jako pretekst do spotkania z naszymi Klientami, Dostawcami, Interesariuszami. Przy aromatycznej kawie przyjemnie rozmawia się o biznesie.

Spotkanie degustacyjne było bardzo miłym wydarzeniem. Uczestnicy naszej organizacji z chęcią i ciekawością przystąpili do plebiscytu autorskich blendów. Frekwencja była imponująca dzięki czemu mamy pewność, że smak, który wybraliśmy drogą głosowania najpełniej oddaje nasze gusta i wyjątkowy charakter BIMAX.

 

eu eu mobile

Dotacja na kapitał obrotowy dla firmy BIMAX Print Sp. z o.o.

Cele projektu: Projekt dotyczy wsparcia predsiębiorców w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19. Pomoc finansowa udzielana na podstawie programu nr. SA. 57015(2020/N).

Planowane efekty: Utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa. Wartość projektu: 100 939,53 zł. Udział Funduszy Europejskich: 100 939,53 zł