Technologie

Technologie

Nieustanny rozwój parku maszynowego daje nam dużą satysfakcję i przewagę konkurencyjną na rynku. Posiadanie procesów pod własnym dachem sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić jakość i wysokie standardy obsługi projektów na każdym etapie. Aby mieć pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z wymogami projektowymi i technologicznymi w ramach naszych struktur funkcjonuje kilkuosobowy dział ds.zapewnienia jakości.  Państwa zamówienia obsługuje sztab wyszkolonych specjalistów -  począwszy od wczesnej fazy projektowej poprzez produkcyjną skończywszy na profesjonalnym pakowaniu. 

Obsługa Klienta

Inwestujemy w najlepsze rozwiązania na rynku. System ERP Microsoft Dynamics NAV  daje kompleksowe możliwości obsługi zamówień. Zapewnia bezpieczeństwo, doskonałą archiwizację danych i wysoką kulturę pracy. Posiadamy autorski panel do przygotowania wycen (QQT), dzięki któremu kalkulacje wykonane są w kilka minut z dowolnego miejsca na świecie! Doradzamy i projektujemy! 

button play
Jak to robimy?

Druk

Druk to najstarszy obszar naszej działalności. Specjalizujemy się w tej kategorii usług dostarczając swoje możliwości do najbardziej wymagających branż. Wykonujemy nadruki na różnych podłożach takich jak tworzywa (PVC, HIPS, ABS, PMMA,PC PET, PP, PE i inne), drewno i pochodne (płyta pilśniowa, melamina, MDF, HDF, sklejka) dibond i podobne, pianko - karton, tektura falista, metal, aluminium, stal,tekstylia i skóry. 

button play
Jak to robimy?

Cięcie i konwertowanie

Cięcie i konwertowanie w ramach różnych technologii może być elementem większego projektu lub indywidualną usługą na materiale powierzonym. Dzięki mnogości technologii możemy zaoferować Państwu szybki czas realizacji i dobrą cenę! Technologie cyfrowe pozwalają na realizację projektów od 1 szt.

button play
Jak to robimy?

Obróbka

Jest to szeroka gama usług i dotyczy różnych podłoży. Przede wszystkim: tworzyw sztucznych, kartonu, sklejki, folii, taśm.  Szerokie portfolio usług sprawia, że możemy zrealizować dla Państwa wieloetapowe, kompleksowe projekty. Specjalizujemy i szkolimy pracowników w ramach każdej technologii, gdyż wiemy, że  zaangażowany operator to powodzenie  i dobra jakość usług. 

button play
Jak to robimy?

Potrzebujesz informacji?

Napisz do nas!

eu eu mobile

Dotacja na kapitał obrotowy dla firmy BIMAX Print Sp. z o.o.

Cele projektu: Projekt dotyczy wsparcia predsiębiorców w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19. Pomoc finansowa udzielana na podstawie programu nr. SA. 57015(2020/N).

Planowane efekty: Utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa. Wartość projektu: 100 939,53 zł. Udział Funduszy Europejskich: 100 939,53 zł