Kontakt

Biuro Handlowe/Krosno
(w budynku Instytutu Nafty i Gazu)

ul. Armii Krajowej 3
38-400 Krosno
Tel. +48 13 43 686 10
biuro@bimax.pl

Główna siedziba firmy

ul. Księża 31, Pustyny
38-422 Krościenko Wyżne
Tel. +48 13 43 680 96

W dół

Biuro handlowe - Krosno

Joanna Bury Joanna Bury - po pracy


Joanna Bury

+48 514 038 728
joanna.bury@bimax.pl
+48 13 43 68 610


Justyna Fydrych

+48 514 038 773
justyna.fydrych@bimax.pl
+48 13 43 68 610

Dział Handlowy - Biuro Pustyny

Katarzyna Szmyd Katarzyna Szmyd - po pracy


Katarzyna Szmyd

Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży

+48 690 412 010
katarzyna.szmyd@bimax.pl
+48 13 43 16 631
Paweł Gorzynik Paweł Gorzynik - po pracy


Paweł Gorzynik

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 514 038 832
pawel.gorzynik@bimax.pl
+48 13 43 16 631
Tomasz Świerad Tomasz Świerad - po pracy


Tomasz Świerad

Specjalista ds. Eksportu

+48 509 948 818
tomasz.swierad@bimax.pl
+48 13 43 16 632
Monika Słabik Monika Słabik - po pracy


Monika Słabik

Kierownik produkcji i logistyki

+48 514 038 767
monika.slabik@bimax.pl
+48 13 43 16 642

Dział Księgowy

Agnieszka Mazur Agnieszka Mazur - po pracy


Agnieszka Mazur

Księgowa

+48 514 038 762
agnieszka.mazur@bimax.pl
+48 13 43 68 096

Ważne kontakty

Magdalena Frydrych-Ziober Magdalena Frydrych-Ziober - po pracy


Magdalena Frydrych-Ziober

Starszy logistyk

+48 517 135 632
magdalena.frydrych-ziober@bimax.pl
Tomasz Słabik Tomasz Słabik - po pracy


Tomasz Słabik

Koordynator Produkcji

+48 514 038 644
tomasz.slabik@bimax.pl
Natalia Ciuba Natalia Ciuba - po pracy


Natalia Ciuba

Kierownik ds. Projektów Kluczowych
i Rozwoju Nowych Rynków

natalia.ciuba@bimax.pl
+48 13 43 16 642
Jacek Wawrzecki Jacek Wawrzecki - po pracy


Jacek Wawrzecki

Inżynier Jakości

jacek.wawrzecki@bimax.pl
Michał Drobek Michał Drobek - po pracy


Michał Drobek

Technolog

michal.drobek@bimax.pl

Inne kontakty

Dział marketingu Marketing

Dział marketingowy

marketing@bimax.pl

Praca w naszej firmie Praca

Praca w naszej firmie

rekrutacja@bimax.pl