Aktualności

Rozwijamy się dla Was

Z przyjemnością informujemy, że Firma Bimax Sp.z o.o. jest w gronie firm mogących pochwalić się otrzymaniem Certyfikatu potwierdzającego zgodność zarządzania jakością zgodną z normą ISO 9001: 2015.

W dobie dzisiejszej konkurencji rynek produktów i usług jest coraz bardziej wymagający, a klienci oczekują najwyższej jakości. Jako firma prężnie rozwijająca się wymagania klienta traktujemy jako podstawę naszej działalności. Certyfikat ISO 9001: 2015 jest jednym z niewielu obiektywnych i powszechnie akceptowalnych wyznaczników jakości usług i produkcji. Ten renomowany emblemat, potwierdza jakość zarzadzania i funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa na najwyższym poziomie. Otrzymany Certyfikat ISO 9001: 2015 jest niezależnym dowodem naszego zaangażowania oraz potwierdzeniem tego, że wypracowane na przestrzeni lat procedury spełniają międzynarodowe wymogi i normy, a firma rozwija się we właściwym kierunku i skutecznie zarządza wszystkimi elementami mającymi wpływ na jakość.

            Każdego dnia dokładamy starań by wdrożony system jakości był lepszy i przekładał się na efektywność naszych usług. W informacji zwrotnej od Państwa upatrujemy szansy na rozwój zarówno wdrożonego systemu zarządzania jakością jak i całej firmy. Mamy nadzieję, że jeszcze w większym stopniu wpłyniemy na maksymalizację zadowolenia obecnych klientów, a dla nowych kontrahentów staniemy się sprawdzoną i cenioną marką.

W dół