22.01.2024

Szkolenie 3M

 

“3M Bonding & Joining Tech Day" to prestiżowe wydarzenie skierowane do najważniejszych Klientów 3 M w Polsce. Stanowiło okazję do pogłębienia współpracy oraz przedstawienia kierunków rozwoju oraz innowacji w portfolio 3M.

Firma 3M to dostawca taśm, klejów i folii dla Bimax Sp. z o.o. Zdecydowany potentat na rynku z wiedzą i gotowością do rozwiązywania problemów z jakimi borykają się nasi Klienci. Technologie łączenia i klejenia są komplementarnymi usługami dla naszych flagowych umiejętności druku, obróbki i cięcia. Jednakże wiemy doskonale, że potrafią przysporzyć wiele zmartwień. Specyficzne warunki aplikacji, wymagania projektowe, powierzchnie łączenia itp.

„Stawiamy na markowych dostawców i najlepsze rozwiązania. Dzięki tej strategii zdobywamy kolejne rynki i wymagające branże. Nasza wiedza i doświadczenie są przepustką do realizacji skomplikowanych projektów” – mówi Michał Drobek - nasz technolog . Klienci, którzy korzystają z naszych rozwiązań są z nami od wielu lat. Zawsze działamy na zasadach dialogu, zrozumienia i ciągłego rozwoju – dodaje.

eu eu mobile

Dotacja na kapitał obrotowy dla firmy BIMAX Print Sp. z o.o.

Cele projektu: Projekt dotyczy wsparcia predsiębiorców w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19. Pomoc finansowa udzielana na podstawie programu nr. SA. 57015(2020/N).

Planowane efekty: Utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa. Wartość projektu: 100 939,53 zł. Udział Funduszy Europejskich: 100 939,53 zł